Wesela i przyjęcia

Organizacja wesel i przyjęć okolicznościowych to bardzo ważna część działalności Wojtas ENTREE. Nasze doświadczenie i zaangażowanie to doskonały przepis na udane spotkanie. Każde przyjęcie dopasowujemy do oczekiwań i wyobrażeń naszych Klientów, dzięki czemu tak często do nas wracają.
Dla najmłodszych mamy niespodziankę - przyjęcia urodzinowe połączone z występami oraz warsztatami artystycznymi i kulinarnymi.

WESELA - WASZ WYJĄTKOWY DZIEŃ

Chcielibyśmy, aby dzięki naszemu profesjonalizmowi Wasze Wesele było wyjątkowe i na długo zapisało się w pamięci Waszej i Waszych Gości.
Proponowane przez nas menu to autorskie pomysły znanego i cenionego Szefa Kuchni - Wojciecha Wojtasa.

Chcesz poznać naszą ofertę weselną?
Skontaktuj się z nami!

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Restauracja Wojtas ENTREE jest doskonałym miejscem na or ganizację ważnych, uroczystych wydarzeń oraz mniej formalnych spotkań. Od wielu lat służymy naszym Klientom swym doświadczeniem w organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Naszym największym atutem jest doskonała kuchnia, nad którą czuwa Szef Kuchni - Wojciech Wojtas.

Chcesz poznać naszą ofertę przyjęć okolicznościowych?
Skontaktuj się z nami!

UROCZYTY OBIAD

Uroczysty rodzinny obiad? Wyjątkowe spotkanie biznesowe?
Pozwólcie nam zadbać o oprawę tego wydarzenia, a nasz Szef Kuchni - Wojciech Wojtas z przyjemnością przygotuje niepowtarzalne menu, które zaspokoi gusta wszystkich Gości.

Chcesz poznać naszą ofertę uroczystych obiadów?
Skontaktuj się z nami!

KOMUNIE

Pierwsza Komunia Święta, to bardzo ważne i pełne emocji wydarzenie.
Aby poczuć wyjątkowość tego dnia, przeżyjcie go w skupieniu i spokoju, a my zajmiemy się przygotowaniem wspaniałego przyjęcia.

Chcesz poznać naszą ofertę komunijną?
Skontaktuj się z nami!

18-TE URODZINY

Niezależnie od tego, czy będzie to małe przyjęcie w gronie rodziny, czy też większa impreza liczy się przede wszystkim pomysł na urodziny i dobra atmosfera ... a ponadto pyszne przekąski, odpowiednie napoje i obowiązkowo tort!

Chcesz poznać naszą ofertę przyjęć urodzinowych?
Skontaktuj się z nami!

This will close in 20 seconds